VoipDiscount

vše o VoipBuster like telefonii
Právě je čtv bře 28, 2024 12:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2008 9:09 pm 
Offline

Registrován: stř led 02, 2008 8:58 pm
Příspěvky: 1
Dobry den,
presel jsem z Voipbusteru na Voipdiscout z duvodu Free call do FR a SVE, zakoupil kredit pres VISA system (kreditni karta) z Francie dne 28.12.2007, dobiti OK 1Oeuro, volaní z FR OK, Nefunkční volání z CR ze stejneho uctu na zadne cislo vzdy obdrzim hlasku " Call ended ,Sorry you are not allowed to make this call "
Nefunguje ani odesilani SMS

Prosim pomoc DEkuji

7.1.08 Tak jsem po 5 dnech zjistil ze zadna reakce lidi a tak se ptam kde muzu alespon napsat nebo nejaky kontakt na spolecnost Voipdiscount... chtel bych zbyvajici kredit poslat zpet...!!!
dekuji

Diky reakci uzivatele "Kotouc" jsem poslal email 08.01.08 9:00 na paymentservice@betamax.com ale zatim zadna odpoved je 25.01.08 15:00
Zkouska podruhe, napsal jsem tu samou anglickou zadnost 22.1.08 opet o revedeni uctu na cesky a dnes je a zatim nic 25.01.08
Takze vidim ze na to uplne serou !!! a neivim co delat
Tak jsem jeste to same napsal na service@betamax.com , zatim stale zadna reakce!!!
Doufam ze to nebude tyden a taky doufam ze vubec nekdo odpovi!
[upraveno 16.1.08 : Takze je to prave 8 dnu co jsem nedostal zpet ani penize ani zadnou odpoved od betamaxu :( nevim co delat...kdo poradi???] Vim ze bych mohl udelat novej ucet z CR a dobit ho a ale ja chci zpet zpet svuj kredit nebo proste nejak aktivovat muj ucet aby snim slo volat z CR to je takovej problem??

Na zkousku jsem zalozil novy ucet zde v CR a funguje cca 15 min na FREE bez problemu i bez zaplaceni kreditu, takze pocitam ze po zaplaceni by fungoval bezproblemu i na jine site a vsude.
Musim tedy poznamenat ze je to teda napalicu aby ten ucet fungoval jen v zemi kde si jej zridim :( to bych rad vedel proc?

TAKZE BACHA LIDI, NEREGISTRUJTE SVUJ UCET NIKDE JINDE NEZ V ZEMI KDE TO BUDETE POUZIVAT !!!!!!


Naposledy upravil sobol7 dne pát led 25, 2008 3:58 pm, celkově upraveno 15

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2008 11:33 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 07, 2006 9:20 pm
Příspěvky: 363
sobol7 píše:
Dobry den,
presel jsem z Voipbusteru na Voipdiscout z duvodu Free call do FR a SVE, zakoupil kredit pres VISA system (kreditni karta) z Francie dne 28.12.2007, dobiti OK 1Oeuro, volaní z FR OK, Nefunkční volání z CR ze stejneho uctu na zadne cislo vzdy obdrzim hlasku " Call ended ,Sorry you are not allowed to make this call "
Nefunguje ani odesilani SMS

Prosim pomoc DEkuji

7.1.08 Tak jsem po 5 dnech zjistil ze zadna reakce lidi a tak se ptam kde muzu alespon napsat nebo nejaky kontakt na spolecnost Voipdiscount... chtel bych zbyvajici kredit poslat zpet...!!!
dekuji


Kredit z VOIP účtu nelze získat zpět.
Nejlépe napsat E-MAIL na paymentservice@betamax.com
Napište přihlašovací jméno a informace o platbě - kdy a jak byla provedena, a že nyní chcete službu používat z ČR ... příp. další informace.
Vše v angličtině.

Telefony i faxy jsou k ničemu.

Hodně lidí hlásí problém s použitím VOIP účtu v jiné zemi než kde byl registrován a kde byl dobit kredit.
Doporučuji založit v ČR jiný účet.

Kontakty:
VoipBuster is a service from
Betamax GmbH & Co KG
Im Mediapark 8
50670 Kí¶ln

Email: Please use the forms on our contact page
Tel: +49-221-3549565
Fax: +49-221-3549566

Managing director: Karin Nab
Commercial Register of the Local Court: Cologne
Registered under number: HRA 23157
VAT number: DE814570978

Disclaimer: Betamax GmbH & Co KG does not take responsibility, or endorses the content of external hyperlinks on this site.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz