VoipDiscount

vše o VoipBuster like telefonii
Právě je čtv bře 28, 2024 12:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte čer 10, 2008 4:51 pm 
Opakuji zde svůj dotaz poté, co mi zatím na fóru telefonujeme.cz zatím nikdo neodpověděl. Takže se omlouvám těm, kteří můj otravný dotaz už četli tam. :?:
Když jsem si po několikaletém používání různých klonů betamaxu v softwarové podobě pořizoval SIP adaptér, nenapadlo mne, a ani v žádné z podobných diskuzí, jako je tato, nebyla zmínka o tom, že by účtování služby ve formě SIP (bez zapnutého PC) byla jiná než ve formě softwarového klienta (se sluchátky na uších). :evil:
I přes drobné pořizovací náklady na hardware (tel. adaptér) mne vidina ztichlého PC a nepřetržité dostupnosti dohnala k realizaci SIP ke klientovi Voipwise, kterého k relativní spokojenosti používám už přes rok ovšem zatím pouze z PC. :shock:
Když se mi po malých problémech s nastavením adaptéru podařilo telefonování SIP zprovoznit, měl jsem na kreditu ještě cca 10 € a skoro 100 volných dní. Protože při zapnutém adaptéru nelze soft. klienta spouštět, neměl jsem několik dní na očích výši zbývajícího kreditu a informaci o ceně hovoru - akusticky bohužel při SIP není předávána (na PC je ihned vidět zdarma nebo za kolik/min.). No zkrátka po 2 týdnech jsem zjistil na svém účtu na www.voipwise.com, že už jsem o 5 € chudší i přes to, že mám nyní ještě 80 dní volných a k FUP určitě nedošlo (mezi ukončením volání na PC a prvním hovorem přes SIP uběhlo 7 dní, jak jsem zjistil teď ve výpisu hovorů). Jediné, co mi nebylo účtováno, je hovor na jiného klienta Betamaxu (aspoň něco). :(
Jak to tedy je? Používáním SIPu se můžu rozloučit s volnými dny nebo je to jen opět jeden z "malých bordelů" Betamaxu? Pokud by to byla první varianta, asi bych se se SIPem aspoň pro Voipwise (nebo spíš Betamax obecně) zase rozloučil. :arrow:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2008 4:56 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 07, 2006 9:20 pm
Příspěvky: 363
Patrně není v této krajině VoipWise tak hojně používané ..... :)

VoipWise účtuje při použití SIP jiné ceny bez FREE destinací.
SIP ceník : http://www.voipwise.com/en/siprates.html (pozor, nutno přepnout na správnou měnu - default je tam nastaveno Hungary HUF)

Osobně používám VoipDiscount a NONOH. VoipDiscount dává při dobití 5 euro 120 FREE dní, NONOH zase účtuje 8 centů na mobil v ČR.
Oboje provozuji přes SIP s platným ceníkem. Jiné ceny pro SIP jsou u VoipWise vyjímka.

Je potřeba si najít vyhovující klon a ten používat do doby, než se najde lepší, nebo se změní/zhorší podmínky a začít používat jiný.
Tady kompletní porovnání cen : http://backsla.sh/betamax

zdravím

KOtouč

http://voip.tch.cz
Zlatý RESELLER
Obrázek
BetamaX-GmbH.Co-KG ©Žâ„˘


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz